Inimesed

Eesti Vegan Seltsil on juhatus ja seltsi töösse panustab mitmeid oma ala asjatundjaid. Kui näed võimalust, kus saaksid vabatahtliku eksperdina kaasa aidata veganluse levikusse, võta meiega ühendust. Kontakt: info@vegan.ee.

Juhatus

helenk

Helen Kamenjuk

juhatuse liige

Helen on õppinud poliitikat ja Ida-Euroopa uuringuid, kuid tegeleb praegu peamiselt kinnisvara haldamisega.

Anny Drobet. Pärnu linn

Anny Drobet

juhatuse liige

Hariduselt on Anny sisearhitekt, aga töötab spordirõivaste disainerina. Omandab ka uut eriala – keskkonnakaitse. Ta on pikalt olnud veganaktivist.

 

 

pilt

Heldi Marleen Lang

juhatuse liige

Heldi on filosoofiatudeng, kelle eesmärgiks on laiendada seltsi tegevust väljapoole Tallinna.

Spetsialistid

Anniina-683x683

Anniina Ljokkoi

toitumisnõustaja

Anniina on tõlkija, keeleõpetaja ja toitumisnõustaja. Ta on kirjutanud mitmeid veganlust puudutavaid raamatuid, mh “Väikesed veganid” ning “Väikeste veganite lemmiktoidud”. Anniina on Soome päritoluga, tal on magistrikraad kirjandusteadustes ning ta on läbinud toitumisnõustaja koolituse Rahvatervise Akadeemias. Seltsis lööb ta kaasa toitumisnõustajana.

Eliis-683x683

Eliis Salm

toitumisnõustaja

Eliisil on kõrgharidus tervisedenduses Tallinna Ülikoolist spetsialiseerumisega toitumisnõustamisele ning turundusalane magistrikraad Tallinna Tehnikaülikoolist fookusega tarbijakäitumisele ning kommunikatsioonile. Tema erihuviks on väiksemate rühmade toitumine (sh toitumine talumatuste korral) ning selliste söömisviiside tervisemõjud.

katriin

Katriin Kalling

toitumisterapeut

Katriin on läbinud toitumisnõustaja ja -teraapia õppe Annely Sootsi
Koolituse Tervisekoolis ja õpib hetkel funktsionaalse toitumisterapeudi
õppes. Toitumisterapeudina aitab ta Sind toitumisalase nõu saamisel
erinevate terviseprobleemide korral.

marta

Marta Velgan

koolitaja

Marta on erialalt perearst, kes hetkel töötab arstina Eesti Kaitseväes. Lisaks töötab Marta ka koolitaja ja õppejõuna ning õpib Tartu Ülikoolis doktorantuuris. Marta on Tervise Arengu Instituudi poolt korraldatavat koolituse „Alkoholi liigtarvitamise varjase avastamine ja ennetamine“ üks läbiviijatest ning õpetab Tartu Ülikoolis arstiüliõpilastele suhtlemise aluseid. Seltsis pakub ta koolitusi taimetoidu tervisemõjudest.

Ireene-1-683x683

Ireene Viktor

konsultant

Ireenel on magistrikraad kultuuriteadustes. Ta on pikaajaline vegan ja aktivist ning peab blogi Vegani päevaraamat. Seltsis tegeleb veganluse eetika ja loomaõiguste suunaga

Florian-2004x2004

Florian Biesinger

konsultant

Florian on pikaaegne vegan ja vegan.ee toitumis- ja terviseartiklite autor. Ta töötab selle nimel, et Eestis oleks kättesaadav tõenduspõhine vegantoitumise alane info.

Mari-Liis_221x221

Mari-Liis Sepper

jurist

Mari-Liis pakub õigusnõustamist. Ta on töötanud üle kümne aasta inimõiguste ja võrdõiguslikkuse küsimustega nii avalikus kui ka kolmandas sektoris.