Annetamise tingimused

Üldtingimused

Eesti Vegan Seltsile tehtud annetused lähevad organisatsiooni strateegiliste eesmärkide elluviimiseks veganlusealases teavitustöös ja huvikaitses.

Ühekordne annetus kodulehe kaudu käib meie lepingupartneri Maksekeskus.ee vahendusel. Maksekeskus AS on sellisel juhul Teie andmete volitatud töötleja. Annetuse valuutaks on euro.

Eesti Vegan Selts kuulub tulumaksussoodustusega ühingute nimekirja, mis tähendab, et Eesti Vegan Seltsile tehtud annetustelt saab seadusega ettenähtud korras tagasi nõuda tulumaksuosa.

Annetamine pangalinkide kaudu

Ühekordse annetuse tegemiseks pangalingi kaudu:

  • Soovi korral täitke ära eesnime, perekonnanime, e-posti ja isikukoodi väljad. Väljade täitmine ei ole kohustuslik, kuid isikukoodi on vaja juhul, kui soovite tulumaksu tagastust.
  • Valige summa antud variantide seast või sisestage endale sobilik summa.
  • Nõustuge käesoleval lehel toodud annetuste tingimustega.
  • Vajutades nupule “Ühekordne annetus” suunatakse teid Maksekeskuse lehele kus saate valida endale sobiva pangalingi.
Püsikorralduse tegemiseks pangalingi kaudu:
  •  Valige sobiva panga link ja vajutage nupule “Vormista püsikorraldus”. Teid suunatakse valitud panga lehele.

Privaatsus

Annetuse tegemine pangalingi kaudu toimib nagu tavapärase makse sooritamine. Kõik annetused tehakse läbi internetipanga ja Maksekeskuse ning pankadega suhtlemine toimub vastavalt lepingupartnerite kokkuleppele. Annetuskeskkonna kasutajate andmeid kaitstakse turvalisus- ja konfidentsiaalsusreeglitega ja neid ei avalda kolmandatele osapooltele.

Annetajatelt küsitakse nime, isikukoodi ja e-mailiaadressi. Andmete sisestamine on vabatahtlik. Eesti Vegan Selts võib kasutada sisestatud e-postiaadressi annetaja informeerimiseks annetuste eest tehtud tööst. Soovi korral on võimalik loobuda e-kirjade saamisest.

Kasutajal on õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadusest või muust õigusaktist.

Täpsem info privaatsuspoliitika kohta: https://vegan.ee/tegutse/toeta/privaatsuspoliitika/