Toeta seltsi tegevust!

Eesti Vegan SeltsEesti Vegan Selts on sõltumatu vabaühing. Oleme abiks veganitele ja veganlusehuvilistele, jagades tõenduspõhist infot veganluse kohta ja seistes veganite huvide eest.

Sinu toetus aitab ülal pidada veebilehte vegan.ee, et veganluse kohta leviv eestikeelne info oleks ajakohane ja tõenduspõhine, koostada ja levitada eestikeelset veganlusealast materjali, korraldada veganlusealaseid sündmusi, teha veganite hääl meedias laiemalt kuuldavaks ja seista veganite huvide eest avalikus sektoris.

Teretulnud on nii suured kui väikesed, ühekordsed kui püsiannetused. Eesti Vegan Selts kuulub ka tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja.

Konto nr: EE821010220206871227 (SEB)

IBAN: EE821010220206871227

Saaja: MTÜ Eesti Vegan Selts

 

Eesti Vegan Selts on nüüdsest ka Ma armastan aidata annetuskeskkonna liige.

Siit pääsed annetuskeskonna lehele ja saad annetada projekti „Toeta veganluse levikut tervete ja õnnelike elude nimel” heaks nii ühekordsete, püsiannetuste kui annetusalgatustega.

 

Toetada ja abistada võib ka mitterahaliselt. Ootame meeleldi igasuguseid toredaid koostööpakkumisi! Võta meiega ühendust eestiveganselts@gmail.com või jaluses oleva kontaktvormi kaudu.

Järgime annetuste kogumise hea tava põhimõtteid.

 

Täname väga kõiki toetajaid!