Astu liikmeks

Hea veganlusehuviline!

Oled jõudnud lehele, mille kaudu saad astuda Eesti Vegan Seltsi liikmeks. Liikmeks olemine võib, aga ei pea tähendama aktiivset panustamist seltsi töösse. Tähtis on ka lihtsalt liikmete arvukuse suurendamine, et tugevdada seeläbi seltsi positsiooni Eesti veganite häälekandjana. Samuti on väga oluline sissetulekuallikas iga-aastane liikmemaks, mis võimaldab seltsil pidada ülal ja hooldada vegan.ee domeeni, trükkida materjale, korraldada üritusi, kampaaniaid jpm.

Eesti Vegan Seltsi liikmed saavad ka mitmeid soodustusi vegantooteid pakkuvatelt firmadelt, kellega teeme koostööd. Samuti on liikmetel ligipääs seltsi Tallinna kontoris asuvale Eesti suurimale loomaõiguslike ja veganluse alaste raamatute kogule.

Liitumine on lihtne: täida allpool toodud vorm ja kanna seltsi kontole liikmemaks käesoleva aasta eest 15€. Konto number on EE821010220206871227 (SEB), saaja Eesti Vegan Selts MTÜ. Selgitusse kirjuta „liikmemaks“ ja oma täisnimi. Peagi saad meilt e-postile kinnituse. Lubame, et ei jaga sinu andmeid kellegagi ja saadame vaid seltsiga seotud infot, millest võid igal ajal loobuda.

Alaealistel on liitumiseks vaja vanema kirjalikku nõusolekut. Kui sa pole veel täisealine, kuid soovid seltsi tegevuses osaleda, võta meiega palun eraldi ühendust aadressil eestiveganselts@vegan.ee.

    1. Sisesta oma ees- ja perekonnanimi ning e-posti aadress.

    Eesnimi

    Perekonnanimi

    Telefoninumber

    E-posti aadress

    2. Kinnita, et järgid seltsi põhikirja (link)

    Kinnitan, et olen tutvunud Eesti Vegan Seltsi põhikirjaga ja järgin liikmena selle sätteid.

    3. Soovid veel midagi lisada? Kõik küsimused ja kommentaarid on oodatud!