Toetuskaardi tingimused

Üldtingimused

Toetuskaardi ostuga Eesti Vegan Seltsile tehtud annetused lähevad organisatsiooni strateegiliste eesmärkide elluviimiseks veganlusealases teavitustöös ja huvikaitses.

Eesti Vegan Selts kuulub tulumaksussoodustusega ühingute nimekirja, mis tähendab, et Eesti Vegan Seltsile tehtud annetustelt saab seadusega ettenähtud korras tagasi nõuda tulumaksuosa. Tulumaksutagastuseks küsib Eesti Vegan Selts annetajalt isikukoodi.

Tellimine

Toetuskaarti on võimalik:

  1. tellida pdf formaadis e-postile; Kaardile läheb peale kodulehe kaudu sisestatud sõnum. Kaart saadetakse pärast tellimust e-postile.
  2. tellida trükiversioonis postiga koju või kolmandale isikule; Kolmandale isikule saates saab sõnumi sisestada kodulehe kaudu ja see trükitakse kaardile sisse. Kiri postitatakse esimesel tellimusejärgsel tööpäeval ja kohale toimetab Omniva vastavalt postiteenuse tingimustele (vt punkt 11.6 Kvaliteedistandardid).

Toetuskaardi valuutaks on euro ja juba lõpuni viidud kaardi tellimust ei saa tühistada. Toetuskaardi tellimise minimaalne summa on 5 eurot, ülemist piiri ei ole.

Privaatsus

Toetuskaardi ostuga annetuse tegemine toimib pangalingi kaudu nagu tavapärase makse sooritamine. Kõik annetused tehakse läbi internetipanga ja Maksekeskuse ning pankadega suhtlemine toimub vastavalt lepingupartnerite kokkuleppele. Annetuskeskkonna kasutajate andmeid kaitstakse turvalisus- ja konfidentsiaalsusreeglitega ja neid ei avalda kolmandatele osapooltele.

Toetajalt küsitakse nime, isikukoodi ja e-mailiaadressi, trükitud kaardi tellimisel lisaks aadressi. Eesti Vegan Selts ei kasuta andmeid muudeks eesmärkideks kui toetuskaardi saatmiseks. Kasutajal on õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadusest või muust õigusaktist.