Jaga materjale

Koostame ja prindime veganlusealaseid jaotusmaterjale, mida on võimalik tellida või trükkida oma kogukonnas jagamiseks.

Saadame postiga tasuta iga voldikut kuni 50 tk (voldikut Sissejuhatus veganlusse kuni 25 tk). Võta meiega ühendust eestiveganselts@vegan.ee ja anna teada oma mobiilinumber ning kuhu pakiautomaati soovid voldikuid saada. Suurema mahu korral laadi alla trükifail ning telli trükkimine omale sobivast trükikojast.

Sissejuhatus veganlusse

Voldik tutvustab mõisteid veganlus, spetsiesism ja loomaõiguslus ning annab ülevaate loomatööstuse mõjust loomadele, inimestele ja keskkonnale. See on kokkuvõtlik ja sissejuhatav infomaterjal veganluse olemusse.

Arvutis saad seda lugeda siit. Trükifaili saad alla laadida siit.

Tervislik taimne toitumine

Siia voldikusse on koondatud kogu põhiline toitumisinfo tevisliku taimse toitumissedeli koostamiseks. Nagu näha, ei ole taimses toitumises midagi keerulist!

Nende lihtsate põhitõdede järgimine aitab vegantoitumise eeliseid maksimaalselt ära kasutada ja vältida toitumisega seotud probleemide teket.

Trükifaili saad alla laadida siit.

Здоровое веганское питание

В этой брошюре содержится вся основная информация для составления здорового растительного меню. Как видно, в растительном питании нет ничего сложного!

Соблюдение этих простых основных принципов поможет максимально использовать все преимущиства веганского питания и избежать проблем, связанных с питанием.

Файл для печати можно скачать здесь.

Miks veganid piima ei tarbi?

Voldikus on juttu piimatööstuse tagamaadest, kaltsiumi saamisest lehmapiimata ja luude tervisest. Tagaküljelt leiab nimekirja parimatest taimsetest kaltsiumiallikatest.

Trükifaili saad alla laadida siit.

Miks veganid muna ei tarbi?

Voldikus on juttu munatööstuse tagamaadest ja taimsetest valkudest. Tagaküljelt leiab nimekirja parimatest taimsetest valguallikatest.

Trükifaili saad alla laadida siit.