10. jaanuar 2018Eesti Vegan Selts

Salat Olerexist.

Ostes jaanuaris Olerexist Biomenu vegansalateid, toetad Eesti Vegan Seltsi! Olerex annetab igalt jaanuaris ostetud salatilt seltsile 5%. Kampaanias osalevad: Biomenu kartulisalat, punase oa salat ja Waldorfi salat.

Uurisime Olerexilt lähemalt nende veganvaliku kohta. Vastajaks Olerex AS toitlustusjuht Janika Ellen.

Miks Olerex peab oluliseks vegantoodete valikut suurendada?

AS Olerex väärtustab igat oma klienti ning alustades sügisel veganitele suunatud toitude pakkumist näeme täna vajadust menüü täiendamiseks. Kasvanud on ka klientide üldine teadlikkus tervislikust toitumisest ja nende klientide hulk, kes on nii-öelda teel veganluse poole või otsivad lihtsalt tervislikke valikuid.

Milline on klientide tagasiside olnud siiani?

Saadud tagasiside on olnud pigem positiivne ja mõne uue toote puhul suisa tormiline. On hea teada, et saame kaasa aidata veganite elu paindlikumaks ja mugavamaks tegemisel pakkudes soojade vegantoitude valikuid 24h üle Eesti. Seni on meie hitt-toode olnud vegantortilla, uus kuum sõna on vegan not-dog.

Oleme saanud hulgaliselt erinevaid ettepanekuid ning lähtuvalt sellest püüdnud oma tooteid parendada või uusi tooteid sortimenti lisanud. Kindlasti on väga olulisel kohal ka koostööpartnerid, kellega koostöös panustame tootekoolitustele, et meie klienditeenindajad oleksid pädevad ning pakuksid alati kvaliteetset toodet.

Not-dog (foto: Ivika Puust)

Mis veel tulemas on, mis veganite meeli võiks erutada?

Olemasolevate toodetele lisandus äsja juba populaarsust võitnud “Not-Dog”, mis on alternatiiviks klassikalisele “Hot-Dogile”. Kevadmenüüs leiab oma koha soojalt serveeritav uus roog, magustoit ning kohvijook veganitele. Mis täpsemalt, jätaks esialgu üllatusmomendiks. Külastage aga meie tanklaid ja nõudke vegantoite.

Kõik eelnev puudutas konkreetselt just soojalt serveeritavaid toite, kuid pidevalt monitoorime maailmas toimuvat ning oleme kursis üleüldiste toitlustustrendidega maailmas. Lähiajal lisandub vegantooteid ka meie külmkappidesse ja kaubariiulitesse.