14. juuni 2018Eesti Vegan Selts

„Ma armastan aidata“ annetuskeskkond tähistab oma kümnendat sünnipäeva, kutsudes inimesi üle kogu Eesti tegema 100 suvist heategu. Kampaania raames saavad inimesed erinevaid organisatsioone aidata raha- või ajaannetusega. Heateo saab endale loosida aadressil www.armastanaidata.ee/spinner

Eesti Vegan Selts soovib kampaania abiga leida digitaalset rätsepat. Oleme arenenud kiiremini kui meie kodulehekülg (www.vegan.ee). Otsime vabatahtlikku, kes looks meile veebilahenduse, mida oleks lihtne hallata ja kasutajal tore külastada!

Tunneme end mugavalt WordPressiga, mille peal võiks uus lehekülg samuti joosta. Vajame abi sobiva malli leidmise ning praeguse lehe koos custom made lisandustega uuele kujule viimisega. Koduleht võiks läbida uuenduskuuri septembriks.

Meie tiimis on toredad inimesed, kes töötavad innukalt selle nimel, et Eestis oleks lihtne veganiks hakata ja jääda. Teeme hea meelega koostööd ja mõtleme avatult ka tulevikuvõimalustele, kuidas jätkata koos tegutsemist pärast ajaannetuse lõppemist.

Kui oled see digitaalne rätsep, keda otsime, siis tule meile appi – ootame sind!

Kui rätsepaamet Sind ei köida, saad meie tegemisi „Ma armastan aidata“ keskkonnas toetada ka annetuse abil. Selleks vajuta siia. Täname toetuse eest!