27. august 2018Eesti Vegan Selts

Traditsiooniliselt novembri esimesel nädalavahetusel korraldatakse Kultuurikatlas Baltimaade vanimat Taimetoidumessi, mis toob sel aastal kaasa kaks uuendust. 2018. aasta mess kestab esimest korda kaks päeva ehk terve nädalavahetuse. Seekord on üritusel ka kindel fookus, milleks tänavu mere- ja mereloomade kaitse.

Järjekorras juba kaheksanda Taimetoidumessi eesmärk on tutvustada täistaimseid tooteid ja vegan elustiili. Üritust korraldavad MTÜ Loomus ja Eesti Vegan Selts.

Kahepäevasel messil osaleb ligi 100 ettevõtet Eestist ja välismaalt, toimuvad erinevad loengud, filmiesitlus ja töötoad. Taimetoidumess 2018 toimub Tallinna Kultuurikatlas 3. ja 4. novembril kell 11.00-17.00.  

Taimetoidumessi suurtoetajad on Happy Coco ja Sea Crunchy, toetajad Noesis Foods OÜ, Svenska Bioforce AB Eesti filiaal, Vigri kohvik ja Biomarket.

Taimetoidumess Facebookis:https://www.facebook.com/veganfairTaimetoidumess Instagramis:https://instagram.com/taimetoidumess/Taimetoidumessi üritus: https://www.facebook.com/events/2072119399467540/Taimetoidumessi koduleht: www.taimetoidumess.ee