12. september 2018Eesti Vegan Selts

Eesti Vegan Selts pakub lastevanematele sel sügisel erakordset võimalust osaleda grupinõustamisel, mis hõlmab nii vaimset heaolu, toitumist kui ka õiguse valdkonda. Grupinõustamisel saab esitada küsimusi Eesti Vegan Seltsi eri valdkonna nõustajatele ning jagada tavaelu rõõmusid ja muresid teiste lastevanematega.

Grupinõustamiste ajakava ja toimumised:

K 26.09 Heaolu toetuseks

Kl 17.30 – 19.30 (kogunemine kl 17.15)

EVSi kogemusnõustaja Evelyn Valtin https://vegan.ee/teenused/kogemusnoustamine/

Millised teemad tekitavad veganvanematele muret ning kuidas pinge ja ärevusega toime tulla? Veganvanemate toetavat ja kaasaelavat grupinõustamist viib läbi Evelyn Valtin. Evelyn on varasemalt aktiivselt loomade nimel töötamise tõttu kogenud läbipõlemist ning depressiooni, millest taastumise järel pakub täna abivajajatele kogemusnõustamist. Ta on vegan ja lapsevanem ning aitab grupinõustamisel leida tasakaalu loomade, iseenda ja oma pere eest hoolitsemise vahel. 

N 4.10 Veganvanema õigused

Kl 17.30 – 19.30 (kogunemine kl 17.15) 

EVSi õigusnõustaja Mari-Liis Sepper https://vegan.ee/teenused/oigusnoustamine/

Räägime sellest, millised õigused on veganist lapsevanemal. Kas Eesti seadused kaitsevad veganit seoses tema veendumustega? Vanemate küsimustele vastab jurist Mari-Liis Sepper, kes on töötanud kümne aasta inimõiguste ja võrdõiguslikkuse küsimustega nii avalikus kui ka kolmandas sektoris. Mari-Liis Sepper tutvustab ka, milliseid juhtumeid on Eestis selles valdkonnas ette tulnud.

N 18.10 Laste täisväärtuslik taimne toitumine

Kl 17.30 – 19.30 (kogunemine kl 17.15)

EVSi toitumisnõustaja Eliis Salm https://vegan.ee/teenused/toitumisnoustamine/ 

Millega arvestada lapse vegantoitumise puhul, ja kuidas veenduda, et laps saab toidust kätte kõik, mida tema areng nõuab? Toitumisalastele küsimustele vastab Tallinna Ülikoolis tervisedenduse eriala lõpetanud toitumisnõustaja  Eliis Salm. Veganvanemate vahelisest toetavast vestlusest tuleb osa võtma ka veganema ja Väikesed veganid raamatu autor Anniina Ljokkoi.

Osalustasu

1 kord 15 € (sisaldab suupisteid)

Koht

Nõustamine toimub Eesti Vegan Seltsi kontoris aadressil Telliskivi 62-8, Tallinn. Kohapeal pakutakse kohvi, teed ja väikeseid snäkke. Üritusele ei soovitata kaasa võtta lapsi, et vanematel tekiks võimalus vabalt arutada ka raskematel teemadel. Imikud aga on teretulnud 🙂

Registreerimisjuhend

Nõustamistele saab registreerida end ühe korra kaupa või kõikidele üritustele korraga. Maksimaalne osalejate arv on 10. Minimaalne osalejate arv ürituse toimumiseks on 5.

  1. Kirjuta aadressile anniina.ljokkoi@vegan.ee, millistel nõustamiskordadel soovid osaleda.
  2. Oota kinnitust.
  3. Osalemistasu 1 kord 15 € / 2 korda 30 € / 3 korda 45 € seltsi kontole EE821010220206871227 (SEB), Saaja: MTÜ Eesti Vegan Selts. Selgitusse kirjuta “Grupinõustamine” + nõustajate nimed, kelle nõustamisele lähed

Lisainfo

Küsimustele ürituste sisu ja registreerimise kohta vastab EVSi juhatuse liige Anniina Ljokkoi: anniina.ljokkoi@vegan.ee, 5687 5284.

Eesti Vegan Seltsi nõustamisteenuste kohta leiate värsket infot ka meie kodulehelt: https://vegan.ee/teenused/