12. märts 2018Eesti Vegan Selts

Hea lapsevanem! Eesti Vegan Selts tegutseb selle nimel, et veganite elu Eestis hõlbustada. Üheks võtmevaldkonnaks on vegan toidu kättesaadavus haridusasutustes, sh lasteaedades. Alates 2018. aasta veebruarist on Terviseameti kinnitusel lubatud vegantoidu pakkumine lasteaedades. Siiski on teada, et tänase seisuga valdav enamik Eesti lasteaedasid (täisväärtuslikku) vegantoitu ei paku.

Selleks, et olukord selles valdkonnas paraneks, vajame Sinu abi. Oleme algatanud uuringu, mille eesmärgiks on tuvastada, millised on lapsevanemate kogemused, soovid ja vajadused seoses vegantoidu pakkumisega Eesti lasteaedades. Teiselt poolt kaardistame ka Eesti lasteaedade võimalused ja valmisoleku pakkuda lasteaias vegantoitu.

Palume Sul jagada oma kogemusi (nii negatiivseid kui positiivseid) seoses vegantoidu saamisega oma lapse lasteaias. Kogutud kogemustest teeme kokkuvõtte, mille avalikustame 2018. aasta mais Eesti Vegan Seltsi kodulehel. Küsimustik on avatud 15. aprillini. Kõik vastajad jäävad anonüümseks.

Küsimustik avaneb siia vajutades.